Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 15 do 21-07-2019 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00  
50 min

ABT

Monika Budzicka

Sala fitness

 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Karolina Najder

Sala fitness

     
09:00
50 min

STRETCHING

Klaudia Matusik

Sala fitness

50 min

LES MILLS BODYPUMP

Monika Budzicka

Sala fitness

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Klaudia Matusik

Sala fitness

50 min

FULL BODY WORKOUT

Karolina Najder

Sala fitness

50 min

ZUMBA

Katarzyna Kozdęba (Hojoł)

Sala fitness

50 min

LES MILLS BODYPUMP

Barbara Bała

Sala fitness

50 min

FULL BODY WORKOUT

Dominika Ostachowska Kołodziej

Sala fitness

ZASTĘPSTWO

09:30          
45 min

AQUA AEROBIC

Małgorzata Boryczka

Basen

 
10:00
50 min

FULL BODY WORKOUT

Klaudia Matusik

Sala fitness

50 min

POLE DANCE INTRO

Team MFP

Sala fitness

ZASTĘPSTWO

50 min

PŁASKI BRZUCH

Klaudia Matusik

Sala fitness

50 min

POLE DANCE INTRO

Team MFP

Sala fitness

ZASTĘPSTWO

50 min

STRETCHING

Katarzyna Kozdęba (Hojoł)

Sala fitness

50 min

ABT

Barbara Bała

Sala fitness

50 min

STRETCHING

Dominika Ostachowska Kołodziej

Sala fitness

ZASTĘPSTWO

10:30          
45 min

AQUA POWER

Małgorzata Boryczka

Basen

 
11:00          
50 min

ZUMBA

Team MFP

Sala fitness

ZASTĘPSTWO

 
11:30        
45 min

AQUA AEROBIC

Katarzyna Kozdęba (Hojoł)

Basen

   
15:30      
45 min

AQUA AEROBIC

Katarzyna Kozdęba (Hojoł)

Basen

     
16:00
50 min

STRONG BY ZUMBA

Katarzyna Kozdęba (Hojoł)

Sala fitness

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kinga Sokół

Sala fitness

50 min

FULL BODY WORKOUT

Anna Jędruch

Sala fitness

50 min

ABT

Dominika Ostachowska Kołodziej

Sala fitness

50 min

JOGA

Anna Jędruch

Sala fitness

   
16:30  
45 min

AQUA AEROBIC

Irina Łozińska

Basen

ZASTĘPSTWO

45 min

AQUA AEROBIC

Małgorzata Boryczka

Basen

45 min

AQUA JOGGING

Katarzyna Kozdęba (Hojoł)

Basen

45 min

AQUA POWER

Anna Lis

Basen

   
17:00
50 min

LES MILLS BODYPUMP

Milena Ludwig

Sala fitness

50 min

LES MILLS BODYPUMP

Kinga Sokół

Sala fitness

50 min

JOGA

Anna Jędruch

Sala fitness

50 min

PŁASKI BRZUCH

Dominika Ostachowska Kołodziej

Sala fitness

50 min

ZUMBA

Julia Zawistowicz

Sala fitness

   
17:30
45 min

AQUA POWER

Katarzyna Kozdęba (Hojoł)

Basen

45 min

AQUA POWER

Irina Łozińska

Basen

ZASTĘPSTWO

45 min

AQUA POWER

Małgorzata Boryczka

Basen

45 min

AQUA POWER

Małgorzata Boryczka

Basen

45 min

AQUA AEROBIC

Anna Lis

Basen

   
18:00
50 min

PŁASKI BRZUCH

Małgorzata Boryczka

Sala fitness

50 min

ZUMBA

Katarzyna Bochenek

Sala fitness

50 min

LES MILLS BODYPUMP

Karolina Najder

Sala fitness

50 min

FULL BODY WORKOUT

Michał Ptak

Sala fitness

50 min

PŁASKI BRZUCH

Irina Łozińska

Sala fitness

   
18:30
45 min

AQUA AEROBIC

Katarzyna Kozdęba (Hojoł)

Basen

 
45 min

AQUA JOGGING

Anna Jędruch

Basen

45 min

AQUA AEROBIC

Małgorzata Boryczka

Basen

     
19:00
50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Team MFP

Sala fitness

ZASTĘPSTWO

50 min

PŁASKI BRZUCH

Monika Kubicka

Sala fitness

50 min

STRETCHING

Kinga Sokół

Sala fitness

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Michał Ptak

Sala fitness

50 min

FULL BODY WORKOUT

Irina Łozińska

Sala fitness

   
19:30
45 min

AQUA JOGGING

Małgorzata Boryczka

Basen

45 min

AQUA POWER

Katarzyna Bochenek

Basen

45 min

AQUA AEROBIC

Ewelina Podlecka

Basen

       
20:00
50 min

POLE DANCE INTRO

Team MFP

Sala fitness

ZASTĘPSTWO

50 min

FULL BODY WORKOUT

Monika Kubicka

Sala fitness

50 min

PŁASKI BRZUCH

Kinga Sokół

Sala fitness

50 min

POLE DANCE INTRO

Team MFP

Sala fitness

ZASTĘPSTWO

     
21:00
50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Team MFP

Sala fitness

ZASTĘPSTWO

50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Team MFP

Sala fitness

ZASTĘPSTWO

 
50 min

POLE DANCE (GRUPA OTWARTA)

Team MFP

Sala fitness

ZASTĘPSTWO

     
← →